1000 liv och 1000 kvar, 1000 händer bär mig

såhär såg jag ut på julafton, o eftersom moa skrev att kvällens outfit skulle va klänning o de är den enda jag har med till viken så antar jag att det blir den som åker på ikväll med!
använd för några gånger. kan bero på att den är något kort. men äsh, de är ju bara vi tjejer så va göre om jag skulle råka visa stjärten!
jättefin du var!
klänningen är ju verkligen sjukt fin, du passar så bra i den :)
sv: Tack din pödding :)
Åååh, så söt du är! :) <3
Så söt du är!
Hihi tack Josefine :D
Hej!
Var gärna med i min tävling : Veckans blogg där du har chansen att synas i min sidomeny i en vecka och ta del av mina besökare [:)]
Direktlänk här: http://dinn.blogg.se/2012/january/veckans-star-ny.html#comment
Vill du inte ha dessa här kommentarer ber jag om ursäkt [:)]
Och du ser lika charmig och söt ut som vanligt!!! :D
Kram på dig ! <3
sv: jaha okej mysigt :D
var gärna med i min nya tävling:
http://eemma.se/2012/january/tavling-vinn-en-valfri-vara-hos-uffessakero.html#comment
kram!
ÅÅh så söt den är och självkklart du med =)) ^^
Så söt du var i julas! Klänningen var ju bedårande :D
sv: Ja visst var termomuggarna fina, älskar färgerna på och det kan man aldrig få för mycket av :D Haha ja då är det dags för en ny termomugg om den luktar så illa, hoppas du hittar någon passande!
super söt äru
Vilken fin blogg du har! :)
Men men men... Sluta vara så söt!
Blev btw mycket rörd över dina inlägg kring sjukdomen, jag är ungefär i samma situation. Mycket känns åt helvete när man får höra att man ska bli inlagd, jag som inte ens visste att jag var sjuk. Eller jag försöker ju fortfarande förneka det. Hmm. Tack för att folk som du finns :)