ORIENT

för dom som inte provat o är nyfikna på om dendära maraboun va god så kan jag säga att den tog slut på ett kick, kanske räcker med o säga det? den hamnar seroöst bland favoriterna! kanske för att jag inte hade så höga förväntningar o trode den va äcklig haha. så ut o köp ni som ännu inte testat den!
Gillade den också, dock fick jag i ett par ganska så jättehårda små bitar i min chokladkaka... Men dem hindrara mig inte från att äta den igen.
Fantastiska bild också, som vanligt:D
Hejsan, nu har jag dragit 2 vinnare i veckans blogg + startat en ny omgång.
Kolla om du vann, om du inte vann är det bara försöka igen :)
Vann du? Kör en gång till :D
Inlägget -> http://byyemelie.blogg.se/2011/october/veckans-blogg-vinnarna-310-ny-omgang.html
Ha det bra :D
jag smakade den i helgen faktiskt, min kusin hade sparat lite åt mig, haha ^^ tyckte den var god men kände inte direkt nån smak av dadlar och pistagenötter, gjorde du det? :)
sv: lagt till dig nu,!! :D
Åh mums, nu blev jag sugen på choklad ;)
Jag såg att den fanns på tradera men jag kunde dock inte buda på den.. väldigt synd eftersom den är väldigt fin. Kommer du ha bloppis någon gång? Och om du säljer klänningen så vet du i alla fall en som är intresserad haha :) Ha en bra dag!
Wow, måste testa den alltså om den får så bra betyg som den chokladälskare man är :D haha.
jag tycker den låter hemskt äcklig :P
haha, hade inte heller höga förväntningar på den chokladen för hatar dadlar men jag älskade chokladen redan efter första biten! eller ja, choklad älskar/hatar man redan efter första biten.